+1-800-997-1228
پرسش و پاسخ

چگونه می توانم دریابم که یک مرکز منطقه ای در منطقه شغلی تعیین شده (TEA) وجود دارد؟

من درباره برنامه EB-5 تحقیق می کنم. شنیده ام که می توانیم از طریق سرمایه گذاری مبلغ ثابت کمتری در مناطق خاص برخوردار شویم. چگونه می توانم محل این مناطق سرمایه گذاری تعیین شده را بیابم؟ چگونه می توانم دریابم که یک مرکز منطقه ای در یکی از این مناطق واقع شده است؟

پاسخ ها

 • Avatar

  Kate Kalmykov

  Immigration Attorney
  پاسخ داده شده در

  متاسفانه، هیچ پایگاه داده دولتی و مرکزی وجود ندارد که این اطلاعات را در اختیار داشته باشد. متقاضیان EB-5 یا سازمان هایی که می خواهند دریابند که آیا پروژه آنها در یک منطقه TEA واقع شده است یا خیر، گزینه های محدودی در اختیار دارند:

 • دریافت یک نامه از سوی ایالتی که پروژه در آنجا واقع شده است، که نشان بدهد پروژه در یک منطقه TEA قرار دارد
 • تقاضا از USCIS جهت معرفی منطقه به عنوان یک منطقه TEA
 • دریافت اطلاعات از سوی وزارت کار یا اداره توسعه مجدد اقتصادی ایالت که میزان بیکاری در منطقه را ثابت می کند
 • برای پروژه هایی که در یک منطقه TEA در حومه واقع شده اند، دریافت مدارک دفتر مدیریت و تعیین بودجه آن منطقه که نشان می دهد این منطقه در خارج از مرز شهری واقع شده است و طبق سرشماری ده ساله جمع حداقل 20,000 نفر جمعیت دارد. مراکز منطقه ای واقع در مناطق شغلی تعیین شده باید بتوانند مدارکی را از سوی اداره ایالتی یا USCIS به متقاضیان EB-5 ارائه بدهند که وضعیت TEA آنها را ثابت می کند. تا کنون اکثر مراکز منطقه ای در TEA واقع شده اند.

نظر خود را اضافه كنيد

با استفاده از فیس بوک خود یک پیغام بگذارید شرایط استفاده و سیاست شخصی. اسم فیس بوک شما,عکس ; سایر اطلاعات شخصی شما که در معرض عموم در فیس بوک می باشد با گذاشتن این پیغام به اشتراک گذاشته می شود.