+1-800-997-1228
هم اكنون کمک بگیرید

ارزیابی رایگان روادید EB-5

از فرم ارزیابی برای دریافت مشاوره مستقیم کارشناس روادید EB-5 استفاده کنید. برای استفاده از این فرم: 1. نام و نام خانوادگی، شماره تلفن، و نشانی پست الکترونیک خود را درج کنید؛ 2. تا حد امکان اطلاعات بیشتری درباره وضعیت خودتان درج کنید؛ 3. بر اساس اطلاعاتی که درج کرده‌اید با کارشناسان EB-5 تماس گرفته می شود.

مشاوره واجد شرایط بودن برای ویزای EB5

برای شروع ارزیابی خود، لطفا قسمت های مورد نیاز زیر را پر كنيد.

Agree of our term of service

اگر علاقه‌مند هستید از برنامه EB-5 برای دریافت تابعیت ایالات متحده استفاده کنید، ارزیابی ما بهترین گام برای شروع است. فقط کافی است این فرم را کامل کنید و ما به شما کمک خواهیم کرد تا تشخیص دهید که آیا نامزد برنامه اخذ روادید EB-5 هستید یا خیر.

وقتی برای ارزیابی رایگان اخذ EB-5 اطلاعات خود را به EB5Investors.com ارائه کردید، ما اطلاعاتی را که ارائه کرده‌اید بررسی می کنیم و شما برای صحبت درباره گزینه‌های شما به صورت تلفنی با شما تماس می گیریم. سپس با توجه وضعیت شما، ارتباط شما را با متخصص EB-5 مناسب برقرار خواهیم نمود تا فرآیند را شروع کنید.

وقتی اطلاعات را در EB5Investors.com ارائه می‌کنید، لطفا تا حد امکان جزئیات بیشتری ارائه کنید. اگر اطلاعات درباره وضعیت شخصی‌تان را داشته باشیم، بهتر می‌توانیم شما را با متخصص EB-5 مناسب در ارتباط قرار دهیم و به شما بهتر می تواند کمک کند. مطلع باشید که ارائه این فرم هیچ گونه تعهد وکیل- موکل ایجاد نمی‌کند، بنابراین هیچ گونه اطلاعات شخصی حساس یا اطلاعات محرمانه را ارائه نکنید.

وقتی این فرم را کامل می‌کنید، اطمینان حاصل کنید همه قسمت‌ها را به دقت کامل کرده‌اید. ما از اطلاعات تماس شما برای برقراری ارتباط با شما استفاده خواهیم کرد، و نیز اطلاعات شما را به عرضه‌کنندگان خدمات که می‌توانند به شما در مورد درخواست روادید EB-5 کمک کنند خواهیم فرستاد.

اطلاعاتی را که درج می‌کنید هرگز در وب‌سایت ما منتشر نخواهد شد، یا در اختیار هیچ کس غیر از متخصصان EB-5 که ما آنها را برای کمک به شما مناسب تشخیص داده‌ایم قرار نخواهد گرفت. علی‌رغم این واقعیت، لطفا به یاد داشته باشید که هیچ گونه اطلاعات شخصی حساس یا محرمانه درباره خودتان اضافه نکنید.

وقتی فرم ارزیابی رایگان EB-5 را ارائه کردید، از طرف EB5Investors یا متخصصان مناسب EB-5 برای کمک به پرونده تان با شما تماس گرفته خواهد شد. چنانچه درباره فردی که با شما تماس خواهد گرفت، یا نوع کمکی که نیاز دارید پرسشی دارید، لطفا موضوع را به صورت تلفنی با ما در میان بگذارید.

نظر خود را اضافه كنيد

با استفاده از فیس بوک خود یک پیغام بگذارید شرایط استفاده و سیاست شخصی. اسم فیس بوک شما,عکس ; سایر اطلاعات شخصی شما که در معرض عموم در فیس بوک می باشد با گذاشتن این پیغام به اشتراک گذاشته می شود.