+1-800-997-1228

کنفرانس ها

 سان فرانسیسکو 2017

 مجمع EB-5و مهاجرت از طریق سرمایه گذاری

2728 ژوئیه، 2017

Westin St. Francis

San Francisco, CA

 مجله سرمایه گذاران ‏‏EB5خرسند است که اعلام کند پانزدهمین کنفرانس EB-5 ما در هتل وستین اس تی. فرانسیس واقع در شهر زیبای سان فرانسیسکو، کالیفرنیا برگزار می شود. از 27 تا 28 ژوئیه، ما میزبان گردهمایی برترین آژانس های مهاجرت از سراسر جهان، وکلای مهاجرت، کارشناسان صنعت EB-5، مراکز منطقه ای و توسعه دهنده ها در مجمع EB-5 و مهاجرت از طریق سرمایه گذاری سان فرانسیسکو 2017 هستیم.

 این مجمع، پانل هایی آموزشی (مانند یک کارگاه ارزیابی بایسته ویژه برای وکلای مهاجرتی و سخنران های سیاسی که مهمان ویژه هستند) برگزار می کند که توسط کارشناسان مجرب EB-5 اداره می شوند. در آخرین کنفرانس EB-5 ماه ژانویه در لاس وگاس، مجله سرمایه گذاران EB5بیش از هزار نفر از فعال ترین وکلای EB-5 و مالکان پروژه های EB-5 را به همراه سخنران اصلی سناتور جف فلیک و عضو کنگره جرد پلیس را گردهم آورد و موفق ترین رویداد EB-5 ایالات متحده را در تاریخچه این برنامه به وجود آورد.

از همه کسانی که علاقمند به کسب دانش با کیفیت بالا درباره برنامه EB-5 و افزایش تجربه عملی خود در زمینه صنعت هستند، دعوت می کنیم که در مجمع EB-5 و مهاجرت ازطریق سرمایه گذاری سان فرانسیسکو 2017 به ما بپیوندند. افراد تازه کار و متخصص به طور یکسان در مکانی راحت و مناسب ارتباط برقرار می کنند و به بحث و گفتگو درباره به روز رسانی های صنعت EB-5 می پردازند.

 در شهری که موفقیت شرکای چند فرهنگی در آن صورت می گیرد، شرکت کننده های این مجمع EB-5 می توانند آموزش ببینند، کسب و کارهایشان را ارائه دهند و با افراد تأثیرگذار بر صنعت EB-5 ارتباط برقرار کنند.

 برای پرس و جو درباره فرصت های حمایت مالی و سخنرانی، امروز به نشانی [email protected] با تیم ما تماس بگیرید.

 

چه کسانی در مجمع EB-5 و مهاجرت از طریق سرمایه گذاری سان فرانسیسکو 2017 شرکت می کنند؟

 نماینده های VIP سازمان های مهاجرتی از سراسر دنیا

وکلای پیشتاز مهاجرت و ارائه دهنده های خدمات

توسعه دهنده های املاک و مستغلات

مراکز منطقه ای/مالکان پروژه های EB-5

مدیران ثروت

ذینفع های برنامه EB-5

 

چرا شرکت می کنند؟

 برقراری ارتباط با افراد تأثیرگذار و وکلای صنعت EB-5.

دریافت به روز رسانی های قانون گذاری برنامه EB-5.

کسب دانش از پانل های آموزشی در سطوح عمومی و پیشرفته.

ملاقات با توسعه دهنده ها، پروژه های EB-5 و مدیران مرکز منطقه ای.

 

برای شرکت در این رویداد خصوصی، لطفاً به نشانی [email protected] رایانامه ارسال کنید.

 

بهسازی شبکه EB-5

 رویدادهای مجله سرمایه گذاران EB5برای رواج همکاری در صنعت EB-5 طراحی شده اند.

 ما از طریق کنفرانس های سال 2017 خود در ویتنام و پکن و همچنین رویدادهای سال های گذشته در شنژن، گوانگژو و شانگهای، شبکه ای قوی از شرکت کننده های بین المللی ایجاد کرده ایم.

 سخنران های اصلی پیشین ما، سناتور ایالات متحده رند پال (جمهوریخواه-کنتاکی)، نماینده های ایالات متحده باب گودلت (جمهوریخواه-ویرجینیا)، ویل هرد (جمهوریخواه-تگزاش)، درل ایسا (جمهوریخواه-کالیفرنیا)، حکیم جفریس (دموکرات-نیویورک)، جرد پلیس (دموکرات-کلرادو)، دینا روراباکر (جمهوریخواه-کالیفرنیا)، اد رویس (جمهوریخواه-کالیفرنیا) و لامار اسمیت (جمهوریخواه-تگزاس) را شامل می شوند.

 

مکان

 هتل وستین اس تی. فرانسیس در سان فرانسیسکو به نشانی Union Square

 335 Powell Street. San Francisco, CA 94102

 با اقامت در هتل وستین اس تی. فرانسیس که مجله سرمایه گذاران EB5 تا تاریخ 10 ژوئیه برای اتاق های آن تخفیف ارائه می دهد، در هزینه صرفه جویی کنید. *

 برای رزرو در همین لحظه و اطمینان از نرخ تخفیف گروه، لطفاً از پیوند مستقیم رزرواسیون گروه زیر استفاده کنید:

https://www.starwoodmeeting.com/Book/Summer

 هنگام رزرو کردن، لطفاً «مجمع EB-5 و مهاجرت ازطریق سرمایه گذاری سان فرانسیسکو 2017» را ذکر کنید که از 27 تا 28 ژوئیه برنامه ریزی شده است.

 *تا زمانی که اتاق دردسترس باشد، نرخ تخفیف وجود دارد*

 

سلب مسئولیت: رویدادها و کنفرانس های EB5Investors.com برای عموم باز هستند و ممکن است افراد ساکن در ایالات متحده یا کشورهای خارجی را که به فرصت های سرمایه گذاری EB-5 علاقمند هستند، شامل شوند. شرکت کننده ها، برگزارکننده ها و سخنران های حاضر در رویدادها و کنفرانس های ما باید با مشاور حقوقی خود در زمینه موافقت با قوانین اوراق بهادار درباره همه دوره های سرمایه گذاری در دست اقدام یا برنامه ریزی شده مشورت کنند. EB5investors.com هیچ مشاوره حقوقی در زمینه موافقت شرکت کننده ها، برگزارکننده ها و سخنران های حاضر در کنفرانس ها و رویدادهای خود با قوانین اوراق بهادار ارائه نمی دهد.