+1-800-997-1228
پرسش و پاسخ

پاسخ هاي متخصصان EB-5

با اطمینان بپرسید

  • ایمن است
  • ناشناس است
  • رایگان است
Agree of our term of service

برای دریافت پاسخ رایگان مستقیما از کارشناس روادید EB-5: 1. عنوان پرسش خود را درج کنید؛ 2. تا حد امکان جزئیات کاملی درباره وضعیت خودتان در پرسش بنویسید؛ 3. نوع اطلاعات EB-5 را که از منوی باز شو جستجو می‌کنید انتخاب کنید؛ 4. نشانی پست الکترونیک خود را درج کنید. نشانی پست الکترونیک شما هرگز در سایت منتشر نخواهد شد ولی برای ارسال مستقیم پاسخ به شما به آن نیاز داریم.

{askform}

EB5Investors به شما این امکان را می هد تا پرسش های شخصی خود را از متخصصانEB-5 به صورت رایگان بپرسید. شبکه سراسری متخصصان EB-5 آماده است به پرسش‌های شما درباره فرایند EB-5، الزامات، فرم‌ها، یا هرگونه سئوال درباره وضعیت شخصی شما پاسخ دهد.

پرسش شما از EB5Investors به متخصصان EB-5 که در جنبه‌های مختلف این حرفه کار می‌کنند ارائه خواهد شد. با در اختیارداشتن متخصصان مختلف در مورد روادید EB-5، تماس با همه آنها در یک زمان و دریافت پاسخ‌های شخصی برایتان بسیار مفید خواهد بود. شما می‌توانید از پاسخ‌های دریافتی، به همراه اطلاعات عرضه‌شده در وبسایت ما برای تصمیم آگاهانه درباره مهاجرت به ایالات متحده استفاده کنید. چنانچه به راهنمایی نیاز داشتید، کافی است هر زمان که خواستید از طریق شماره تلفن (800) 997-1228 با ما تماس بگیرید!

وقتی پرسش خود را درباره روادید EB-5 مطرح می‌کنید به چند نکته توجه داشته باشید. نخست، اطمینان حاصل کنید که تا انجا که می‌توانید درباره وضعیت شخصی خودتان اطلاعات درج می‌کنید. هیچ گونه جزئیات شخصی حساس درج نکنید، و یادتان باشد که طرح پرسش هیچ گونه ارتباط وکیل- موکل میان شما و متخصصان EB-5 به وجود نمی‌آورد. با این همه، هر چه اطلاعات بیشتری در اختیار بگذارید، پاسخ‌های بهتری درباره پرسش خود دریافت خواهید کرد. دوم، اطمینان حاصل کنید عنوان درستی را برای پرسش خود انتخاب کرده‌اید. اگر اطمینان ندارید چه عنوانی را انتخاب کنید، استفاده از "سئوال‌های عمومی EB-5" را توصیه می‌کنیم. در نهایت، اطمینان حاصل کنید نشانی پست الکترونیک شما صحیح است، چراکه به محض اینکه پاسخ شما داده شد برایتان پیامی ارسال می کنیم تا هیچ گونه اطلاعات ارزشمندی را از دست ندهید.

پرسش‌هایی را که مطرح می‌کنید برای عموم نمایش داده خواهد شد، تا بازدیدکنندگان آینده EB5Investors بتوانند از تجارب شما استفاده کنند. به یاد داشته باشید؛ هیچ گونه اطلاعات شخصی حساس یا اطلاعات محرمانه درباره خودتان درج نکنید. سئوال شما کاملا بدون ذکر نام نمایش داده خواهد شد، با این همه می‌خواهیم تا آنجا که می‌توانیم از هویت شما حراست کنیم، پس وقتی پرسش‌ها را درج می‌کنید مراقب باشید. نشانی پست الکترونیک شما هرگز در سایت نمایش داده نمی‌شود یا به شخص ثالث فروخته نمی‌شود. مطمئن باشید پس از اینکه پرسش خود را طرح کردید نشانی‌ پست الکترونیک تان در EB5Investors.com مراقبت می‌شود!

پس از آنکه پرسش EB-5 شما به رایگان پاسخ داده شد، می‌توانید با هر یک از متخصصانی که توصیه وی را مفید تشخیص داده‌اید تماس بگیرید یا هر وقت که خواستید برای ارزیابی رایگان EB-5 می‌توانید به ما تلفن بزنید!