+1-800-997-1228
EB5 Investors

راهنمایی فوری!

به EB5Investors.com، بهترین منبع اطلاعات درباره روادیدهای EB-5 و متخصصان EB-5، خوش آمدید. اگر مایلید با برنامه EB-5 بیشتر آشنا شوید، منابع فراوانی در اختیار ما است که می‌توانید برای دریافت اطلاعات مورد نیاز خود از آنها بهره بگیرید.

در سال 1990 ایالات متحده آمریکا برنامه روادید EB-5 را برای کمک به رشد اقتصاد ایالات متحده ایجاد کرد. از سرمایه‌گذاران خارجی دعوت می‌شود تا در طرحهای اشتغال‌زایی در ایالات متحده سرمایه‌‌گذاری کنند. در عوض، به این سرمایه‌گذاران، همسران آنها و فرزندان زیر 21 سال آنها تابعیت دائمی ایالات متحده اعطا می‌شود. اگر به تازگی با برنامه روادید EB-5 آشنا شده‌اید، با مطالعه مطالب این سایت می‌توانید در این باره اطلاعات بیشتری کسب کنید. در صفحات "مقدمات EB-5" (EB-5 Basics) اطلاعاتی کلی درباره روند صدور روادید EB-5 به شما داده می‌شود.

در مدت آشنایی با EB-5 ممکن است پرسش‌هایی برای شما پیش بیایید که نتوانید برای آنها پاسخی بیابید. با خوشحالی به آگاهی شما می‌رسانیم که می‌توانید پاسخ پرسش‌های خود را به صورت کاملاً رایگان و 100% ناشناس دریافت کنید. کافی است از صفحه از پرسش‌های مربوط به EB-5 بازدید کرده و پرسش خود را مطرح کنید. شبکه متخصصان EB-5 ما بهترین پاسخ ممکن را ارائه می‌کنند و ما آنها را بر روی وب سایت قرار می‌دهیم. شما به طور مستمر در جریان ارائه پاسخ‌های جدید قرار می‌گیرید تا بتوانید همه آنها را مطالعه کنید.

اگر مایلید با شخصی درباره روادید EB-5 صحبت کنید، ما برای کمک به شما آماده‌ایم. از طریق شماره (800) 997-1228 در هر زمان می‌توانید با ما تماس بگیرید. ما به کمک متخصصان EB-5 که برای شروع فرآیند دریافت روادید به آنها نیاز دارید، با شما در تماس خواهیم بود. برای ارائه درخواست روادید EB-5 می‌توانید فرم زیر را پر کنید.

مشاوره واجد شرایط بودن برای ویزای EB5

برای شروع ارزیابی خود، لطفا قسمت های مورد نیاز زیر را پر كنيد.

Agree of our term of service

نظر خود را اضافه كنيد

با استفاده از فیس بوک خود یک پیغام بگذارید شرایط استفاده و سیاست شخصی. اسم فیس بوک شما,عکس ; سایر اطلاعات شخصی شما که در معرض عموم در فیس بوک می باشد با گذاشتن این پیغام به اشتراک گذاشته می شود.