+1-800-997-1228

وکیل امور مهاجرت خانم کالمیکو یکی از شناخته شده ترین و مورد احترام ترین وکلای مهاجرت از راه EB-5 می باشد.اگرچه که او عهده دار موکلان ویزاهای غیر مهاجرتی و کاری نیز می باشد اما بیشتر زمان و تجربه خویش را وقف ویزاهای مهاجرت از طریق EB-5 میکند.وکیل کالمیکو با داشتن تجربه ای نزدیک به یک دهه در امور مهاجرت از طریق EB-5 به طور روتین با مهاجران سرمایه گذار, مراکز منطقه ای, توسعه دهندگان پروژه ها, وکلای حقوقی, شرکت های خصوصی و بقیه کسانی که در برنامه ویزای EB-5 مشارکت دارند کار میکند.به راستی می توان گفت میزان ارتباطات او در این صنعت به همراه حجم بالای دانشی که در امور EB-5 دارد, او را از سایر وکلای مهاجرت EB-5 متمایز کرده است.

وکیل کالمیکو در تمام مراحل از زمان شروع تقاضا برای درخواست کارت سبز از طریق EB-5 تا آخرین مرحله, همراه موکلان خود بوده و به آنها مشاوره می دهد. او به درخواست کنندگان ویزایEB-5 در زمینه سرمایه گذاری توصیه می دهد و به آنها کمک می کند تا هر گونه مشکلی را در رابطه با EB-5 برطرف کنند. وکیل کالمیکو به طور منظم با متقاضیان EB-5, پروژه های EB-5 و مراکز منطقه ای که مسئول پروژه های سرمایه گذاری می باشندبرای اطمینان از اینکه تمام الزامات USCIS احراز میشود, کار می کند.

وکیل کالمیکو تحصیلات خود را وقف یادگیری قانون و روابط بین المللی کرده است. او مدرک لیسانس خود را در رشته مطالعات بین الملل با درجه عالی از دانشگاه آمریکا گرفته است. سپس موفق به اخذ مدارک فوق لیسانس در رشته کاروبار بین الملل و دکتری حقوق از دانشگاه آمریکا شده است. وکیل کالمیکو به دو زبان انگلیسی و روسی به صورت کاملا مسلط صحبت می کند که همین مسئله باعث شده تا به نحو احسن به موکلان بین المللی خود کمک کند. او همچنین موفق به اخذ اجازه وکالت در نیوجرسی, نیویورک و دادگاه منطقه ای ایالت متحده در منطقه نیوجرسی نیز شده بود.

وکیل کالمیکو بی نهایت در جامعه حقوق مهاجرت فعال می باشد.عضو انجمن هیئت وکلای آمریکاعهده دار ریاست اجرایی کمیته قانون مهاجرتنایب رییس بخش قانون مهاجرت بین الملل و کمیته تحت نظر تابعیتریاست بخش دعوی قضایی کمیته دعوی قضایی مهاجرتعضو فعال انجمن وکلای مهاجرت آمریکا که در سال 2008 هیئت رییسه آن بوده است.عضو هیئت رییسه نیروی کار فارغ التحصیلان بین المللی پزشکی بوده وهست .عضو خدمات مهاجرت و سیتیزنی نیویورک آمریکا هم بوده است – بخش مدیریت کمیته روابط تابعیت از سال 2009 تا 2011.وکیل کالمیکو همچنین به سایر وکلا بوسیله سخنرانی های مداوم در سمینارها و کنفرانس های مهاجرت بین الملل, آموزش می دهد.او همچنین مقالاتی متعدد در زمینه قانون مهاجرت تالیف کرده است و دارای وبلاگی در زمینه برنامه ویزای مهاجرت می باشد.

پاسخ ها پاسخ ها

سرمایه گذاران EB5 تائید شده

به عنوان November 4, 2015
  • EB5Investors.com هیچ سابقه کیفری عمومی را در BeenVerified.com نیافت
  • عضو BAR فعال در وضعيت خوب

مجله EB5 Investors و مقالات