+1-800-997-1228

آقای دیوید هیرسون یکی از وکلای مهاجرت EB-5 با بیش از 30 سال تجربه و همچنین یکی از شرکا در دفتر وکالت " هیرسون و شرکا", واقع در ارواین کالیفرنیا می باشد. او همچنین در یک دفتر وکالت که ارائه دهنده خدمات درخواست ویزای مهاجرتی و غیر مهاجرتی برای سفارت خانه های آمریکا در سراسر دنیا می باشد, همکاری می کند. وکیل هیرسون دارای گواهینامه تخصصی حقوقی از هیئت وکلای کالیفرنیا با بیش از 20 سال تخصص در قانون مهاجرت و تابعیت می باشد.

آقای هیرسون از سال 1990 که برنامه ویزای EB-5 شروع به کار کرده است مشغول به فعالیت در این خصوص می باشد که همین مسئله باعث شده تا به عنوان یکی از با تجربه ترین وکلای فعال مهاجرت EB-5 شناخته شود.او همچنین زمانی که قانون EB-5 پیشنهاد شد و مورد مناظره قرار گرفت در مجلس سنای آمریکا حضور داشته است. او یکی از اولین درخواست های EB-5 را تکمیل و در اداره USCIS ثبت کرده است. در حقیقت بیشتر فایل هایی که او در 10 سال اول فعالیتش در این زمینه ایجاد کرده است توسط اداره USCIS تائید شده است.

آقای هیرسون در حال حاضر در دفتر خود تیم EB-5 شامل دستیاران حقوقی, کارمندان اداری و وکلای EB-5 را رهبری می کند. به علت توانایی ایشان در برطرف ساختن مسائل مربوط به ویزای EB-5, پرونده های زیادی از سایر دفاتر "هیرسون و شرکا" در نقاط مختلف آمریکا به ایشان ارجاع داده می شود. علاوه بر کمک به سرمایه گذاران برای دست یابی به ویزاهایشان, مسائل مهاجرتی خیلی از شرکت های بزرگ سرمایه گذار را نیز مدیریت می کند و همچنین بر خیلی از درخواست های مراکز منطقه ای موفق نظارت داشته است.

آقای هیرسون بسیار در جامعه قانون مهاجرت فعالیت دارد.در حال حاضر عضو بخش قانون مهاجرت انجمن وکلای اورنج کانتی می باشد.انجمن وکلای لوس آنجلس- بخش قانون مهاجرتانجمن وکلای آمریکاانجمن وکلای مهاجرت آمریکاکمیته قانونگذار گروه بازرگانی مراکز منطقه ای برای سرمایه گذاری در آمریکا.وکیل هیرسون عضویت هایی نیز در گذشته داشته است.رئیس بخش قانون بین الملل هیئت وکلای کالیفرنیارئیس کمیته ویزای سرمایه گذار در انجمن وکلای مهاجرت آمریکامعاون رئیس مرکز فرماندهی کمیته تابعیترئیس بخش جنوبی کالیفرنیا در AILAرئیس هیئت مدیره انجمن وکلای اورنج کانتی بخش قانون مهاجرت

آقای هیرسن مدرک وکالت خود را در سال 1967 از دانشگاه ویتواترزرند در جوهانسبرگ, آفریقای جنوبی بدست آورده است.بیش از 32 سال است که به او مجوز وکالت در ایالت کالیفرنیا داده شده است.او همچنین برای وکالت در دادگاه عالی آمریکا پذیرفته شده است, بخش دادگاه آمریکا برای حقوق ساکنین شرقی, دادگاه های شمالی و مرکزی کالیفرنیا. وکیل هیرسون به خاطر دست آوردهایش در بسیاری از سازمان ها از جمله وکلای برترجنوب آمریکا, وکلای تجارت بین الملل و کمیته آمریکایی های یهودی شناخته شده است. او همچنین به مدت 15 سال توسط یک شرکت اطلاعاتی مطرح در حرفه حقوق ارزیابی شده و به عنوان یکی از 50 وکیل برتر در اورنج کانتی کالیفرنیا شناخته شده است.

پاسخ ها پاسخ ها

سرمایه گذاران EB5 تائید شده

به عنوان November 4, 2015
  • EB5Investors.com هیچ سابقه کیفری عمومی را در BeenVerified.com نیافت
  • عضو BAR فعال در وضعيت خوب

مجله EB5 Investors و مقالات